+46 (0)372 35000
Logga In
Engelska
Svenska

Hem

Talat utrymningslarm

Ljudsystem/Pro Audio/AV

CCTV

Brandsäker kabel

Nödbelysning

Rackskåp

Säljare / Offert

Daniel Karlman

Key Account Manager

0735110514

daniel.karlman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Andreas Salomonsson

Projektering

0372-35000

andreas.salomonsson@sacnordic.com

Audio Video utrustningHögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Lars Bogeklint

Säljare / Projektering / Support

0703722515

lars.bogeklint@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Magnus Axelsson

Säljare / Projektering / Support

070-7970515

magnus.axelsson@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Mikael Martinsson

Säljare / Projektering / Support PROaudio

0372-35000

michael.martinsson@sacnordic.com

HögtalareHörslingorLjudsystem, PAPRO Audio

Björn Lindberg

Säljare

073-1814790

bjorn.lindberg@sacnordic.com

CCTV kameraövervakningLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Tommy Sildeby

Säljare

070-5972796

tommy.sildeby@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Roger Wittur

Säljare/Projektledare/Kontorsansv Sthlm

070-3935953

roger.wittur@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Mattias Åhman

Projektledare

0705110332

mattias.ahman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tekniker

Mikael Salomonsson

Teknisk projektledare

0372-35958

mikael.salomonsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PAPRO AudioRackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Thea Karlsson

Tekniker

0705201690

thea.karlsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Marcus Johansson

Tekniker / Support

0705119617

marcus.johansson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Peter Bendiksen

Tekniker / Support

0703462512

peter.bendiksen@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tim Hammarlund

Tekniker

0706452512

tim.hammarlund@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Göran Brandt

Konstruktör

037235000

goran.brandt@sacnordic.com

Ledning

Andreas Frick

VD

0735010515

andreas.frick@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Anders Ingemarsson

Platschef

037235000

anders.ingemarsson@sacnordic.com

Morten Strömsrud

Ekonomichef

0705791733

morten.stromsrud@sacnordic.com

Håkan Brandt

Lager & Inköpschef

0372-35961

hakan.brandt@sacnordic.com

Anders Forsström

Sälj & marknadschef

0702356435

anders.forsstrom@sacnordic.com

Bengt Ivar Johansson

Senior Manager

 

Administration

Viktoria Claesson

Receptionist

0372-35000

viktoria.claesson@sacnordic.com

Robert Mellergårdh

Supply Chain Director

 

robert.mellergardh@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Sofie Andersson

Logistik / Inköpare / Beredning

0372-35967

sofie.andersson@sacnordic.com

Magnus Olsson

Grafisk designer

0372-35965

magnus.olsson@sacnordic.com

Kent Frick

Lager

0372-35953

kent.frick@sacnordic.com

Hemsidan skapad av Westin Webconsulting / Olga &Friends

Välkommen att kontakta oss om du
har några frågor eller synpunkter.
Vår växel har nummer:
0372-35000

Vi har telefontid:
måndag-fredag 08.00-16.00
Lunch 12.00-13.00

info@sacnordic.com
offert@sacnordic.com
support@sacnordic.com
order@sacnordic.com

 

REGIONKONTOR

Region Mellan:
SAC Nordic AB
Saldovägen 16
S-175 62 Järfälla
STOCKHOLM

Region Syd:
SAC Nordic AB
Prästtorpsvägen 16
S-341 51 LAGAN
 
 
SAC Nordic AB, Prästtorpsvägen 16, S-341 51 Lagan, Sweden. Phone: +46 (0) 372 35000, fax: +46 (0) 372 30025, info@sacnordic.com