+46 (0)372 35000
Logga In
Engelska
Svenska

Hem

Talat utrymningslarm

Ljudsystem/Pro Audio

CCTV

Brandsäker kabel

Nödbelysning

Rackskåp

GDPR

Säljare / Offert

Roger Wittur

Säljare/Projektledare/Kontorsansv Sthlm

08-56472794

roger.wittur@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Björn Lindberg

Säljare

08-56472795

bjorn.lindberg@sacnordic.com

CCTV kameraövervakningLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Tommy Sildeby

Säljare

08-56472796

tommy.sildeby@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Thomas Witt

Säljare

0856472797

thomas.witt@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Andreas Salomonsson

Projektering / Offert

0372-35962

andreas.salomonsson@sacnordic.com

Audio Video utrustningHögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Johan Arvidsson

Säljare

0372-35963

johan.arvidsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Daniel Karlman

Key Account Manager

0372-35964

daniel.karlman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Mattias Åhman

Projektledare

0372-35966

mattias.ahman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Marcus Johansson

Produktspecialist (Talat utrymningslarm)

0372-35968

marcus.johansson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Malin Åhman

Säljare

0372-35957

malin.ahman@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Annica Elingdal

Projektering / Säljare

0372-35951

annica.elingdal@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Roland Bruno

Säljare

08-56472791

roland.bruno@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Tekniker

Peter Bendiksen

Tekniker

08-56472793

peter.bendiksen@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Thea Karlsson

Tekniker

0372-35956

thea.karlsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Kevin Bendiksen

Tekniker

08-56472798

kevin.bendiksen@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tim Hammarlund

Tekniker

08-56472792

tim.hammarlund@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Simon Persson

Tekniker

0372-35958

simon.persson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tomas Johansson

Montör

037235954

tomas.johansson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Ledning

Andreas Elingdal (Fd Frick)

VD

0372-35960

andreas.elingdal@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Anders Ingemarsson

Platschef

0372-35955

anders.ingemarsson@sacnordic.com

Morten Strömsrud

Ekonomichef

0372-35959

morten.stromsrud@sacnordic.com

Håkan Brandt

Lager & Inköpschef

0372-35961

hakan.brandt@sacnordic.com

Anders Forsström

Sälj & marknadschef

08-56472799

anders.forsstrom@sacnordic.com

Administration

Sofie Andersson

Logistik / Inköpare / Beredning

0372-35967

sofie.andersson@sacnordic.com

Magnus Olsson

Grafisk designer

0372-35965

magnus.olsson@sacnordic.com

Kent Frick

Lager

0372-35000

kent.frick@sacnordic.com

Hemsidan skapad av Westin Webconsulting / Olga &Friends

Välkommen att kontakta oss om du
har några frågor eller synpunkter.
Vår växel har nummer:
0372 - 35 000

Vi har telefontid:
måndag-fredag 08.00-16.00
Lunch 12.00-13.00
 

Våra mailadresser
offert@sacnordic.com
order@sacnordic.com
support@sacnordic.com
info@sacnordic.com
 

SUPPORT
0372-35 000
support@sacnordic.com

REGIONKONTOR

Region Mellan:
SAC Nordic AB
Saldovägen 16
S-175 62 Järfälla
STOCKHOLM

Region Syd:
SAC Nordic AB
Prästtorpsvägen 16
S-341 51 LAGAN
 
 
SAC Nordic AB, Prästtorpsvägen 16, S-341 51 Lagan, Sweden. Phone: +46 (0) 372 35000, fax: +46 (0) 372 30025, info@sacnordic.com