+46 (0)372 35000
Logga In
Engelska
Svenska

Säljare / Offert

Roger Wittur

Säljare / Kontorsansvarig Sthlm

08-56472794

roger.wittur@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Andreas Salomonsson

Projektering / Offert

0372-35962

andreas.salomonsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarmHörslinga

Johan Björk

Säljare

0372-35 969

johan.bjork@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PAPRO AudioHörslinga

Johan Arvidsson

Säljare

0372-35963

johan.arvidsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Daniel Karlman

Key Account Manager

0372-35964

daniel.karlman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Marcus Johansson

Produktspecialist (Talat utrymningslarm)

0372-35968

marcus.johansson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Malin Åhman Hasselbalch

Säljare / Produktansvarig nödbelysning

0372-35957

malin.ahman@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Annica Elingdal

Dokumentationsansvarig

0372-35951

annica.elingdal@sacnordic.com

Roland Bruno

Säljare

08-56472791

roland.bruno@sacnordic.com

Brandsäker kabelNödbelysning

Matilda Brandt

Innesäljare belysning

0372-35 953

matilda.brandt@sacnordic.com

Nödbelysning

Anders Forsström

Säljare Norrlandsregionen

08-56472799

anders.forsstrom@sacnordic.com

Brandsäker kabelHögtalareLjudsystem, PANödbelysningTalat utrymningslarm

Erik Tapper

Säljare / Projektledare

08-564 727 96

erik.tapper@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarmHörslinga

Fredrik Dahlberg

Säljare

08-564 727 97

fredrik.dahlberg@sacnordic.com

Tekniker

Mattias Åhman

Teknikerchef

0372-35 966

mattias.ahman@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Peter Bendiksen

Servicekoordinator / Tekniker

08-56472793

peter.bendiksen@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Thea Karlsson

Servicekoordinator / Tekniker

0372-35956

thea.karlsson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarmHörslinga

Kevin Bendiksen

Tekniker

08-56472798

kevin.bendiksen@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tim Hammarlund

Tekniker

08-56472792

tim.hammarlund@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Bartosz Solecki

Tekniker

0856472795

bartosz.solecki@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Simon Persson

Tekniker

0372-35958

simon.persson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Anders Borg

Tekniker

0372 35 950

anders.borg@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Tomas Johansson

Montör

037235954

tomas.johansson@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PARackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Dennis Fredriksson

Tekniker

0372-35 000

dennis.fredriksson@sacnordic.com

HögtalareRackskåpReservkraftTalat utrymningslarm

Ledning

Andreas Elingdal (Fd Frick)

VD

0372-35960

andreas.elingdal@sacnordic.com

HögtalareLjudsystem, PATalat utrymningslarm

Anders Ingemarsson

Vice VD

0372-35955

anders.ingemarsson@sacnordic.com

Morten Strömsrud

Ekonomichef

0372-35959

morten.stromsrud@sacnordic.com

Matti Myllymäki

Försäljnings- och marknadschef

08 - 564 727 90

matti.myllymaki@sacnordic.com

Håkan Brandt

Lager & Inköpschef

0372-35961

hakan.brandt@sacnordic.com

Administration

Åsa Nilsson

Ekonomiassistent

0372 35 952

asa.nilsson@sacnordic.com

Sofie Andersson

Logistik / Inköpare / Beredning

0372-35967

sofie.andersson@sacnordic.com

Magnus Olsson

Grafisk designer

0372-35965

magnus.olsson@sacnordic.com

Marcus Lomvall

Lager

-

marcus.lomvall@sacnordic.com

Hemsidan skapad av Westin Webconsulting / Olga &Friends

Välkommen att kontakta oss om du
har några frågor eller synpunkter.
Vår växel har nummer:
0372 - 35 000

Vi har telefontid:
måndag-fredag 08.00-16.00
Lunch 12.00-13.00

Under semesterperioden så har vi begränsad bemanning på offertsidan.
Detta innebär följande offertsidan: 
 
Talat utrymningslarm: Stängt v29 och 30, övriga veckor är det begränsad bemanning
PA/Hörslingor: Stängt under vecka 30, övriga veckor är det begränsad bemanning.
Nödljus: Stängt för projektering under v31 - v33, övriga veckor är det begränsad bemanning. Offerter på artiklar på nödljus går dock att få under hela sommaren.
För akuta ärenden så ber vi er kontakta vår växel för att få prata med någon som är i tjänst, 0372-35000
 
Detta kan innebära en längre svarstid än normalt under semesterperioden.

Våra mailadresser
offert@sacnordic.com
order@sacnordic.com
support@sacnordic.com
info@sacnordic.com
 

SUPPORT
0372-35 000
support@sacnordic.com

REGIONKONTOR

Region Mellan:
SAC Nordic AB
Saldovägen 16
S-175 62 Järfälla
STOCKHOLM

Region Syd:
SAC Nordic AB
Prästtorpsvägen 16
S-341 51 LAGAN
 
 
SAC Nordic AB
Prästtorpsvägen 16
341 51 Lagan
0372- 35 000
Stockholms kontoret:
Saldovägen 16
175 62 Järfälla
Linkedin Facebook Youtube